Baro kėdė „Miura 2“

Sėdynės aukštis: 77,5 cm
Gylis: 40,5 cm
Plotis: 48cm
Aukštis: 82cm
Tinka naudoti lauke. Rėmo medžiagos tipas: polipropilenas
Rėmelio spalva: balta
Brūkšninis kodas: 2000000028811

78.00 

SKU 2000000028811-lt

Neįprastos formos dizainerio baro kėdė „Miura 2“ („Miyura“) su polipropileno rėmeliu iš „Cosmo“ („Cosmo“).
Garsus vokiečių dizaineris Konstantinas Grchikas mėgsta eksperimentuoti. Turėdamas drąsią viziją ir sugebėdamas derinti praktiškumą ir estetiką, jis gauna prestižiškiausius dizaino apdovanojimus, jo kūryba yra laimėjusi prizų konkursuose, kai kurie yra net Niujorko modernaus meno muziejaus eksponatai. „Miura 2“ baro kėdė yra vienas iš tokių kūrinių ir buvo pristatytas kai kuriose iš labiausiai gerbiamų pasaulio galerijų ir muziejų.

Nors geometrinės formos nėra visiškai logiškos, kėdės patrauklumas nekelia abejonių, be to, šis namų apyvokos daiktas yra stebėtinai patogus. Be stilingos išvaizdos, ji gali pasigirti nebrangia, bet aukštos kokybės medžiaga. Sustiprintas polipropilenas turi daug privalumų, tokių kaip stiprumas, lengvumas ir atsparumas aukštai temperatūrai. Šis stilingas laisvalaikio sprendimas, kurio neveikia saulė ir lietus, puikiai tinka interjerui.

Baltos, raudonos, juodos spalvos – ryškios spalvos tinka minimalistinio kambario dizaino kontrastui sustiprinti. Be to, originali „Miura“ baro kėdė puikiai papildo kičo stilių, kur prioritetas yra medžiagos paprastumas, ryškios spalvos ir ekstravagantiška išvaizda. Ši kėdė yra žavingas ir modernus bet kurios erdvės papildymas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.