, ,

Pakojis Barcelona 3

936.00 

Produkto savybės

Gylis: 59,5 cm
Plotis: 62 cm
Aukštis: 39,5 cm
Rėmo medžiaga: nerūdijantis plienas
Apmušalų medžiaga: prabangi oda
Baldinių medžiagų kodas: ML035
Apmušalų spalva: Raudona
Brūkšninis kodas: 2000000006703
ID: 3311

Kaip gali būti, kad prieš 80 metų sukurta kėdė vis dar yra šiuolaikinių baldų stiliaus ikona? Barselonos kėdė buvo sukurta Ispanijos karališkajai šeimai, tačiau ji nebuvo paklausi, tačiau savo vartotoją rado šiais laikais. Kėdės dizainas buvo Lili Reicho ir Ludwigo Mies van der Rohe bendradarbiavimo rezultatas. Septintajame dešimtmetyje ši kėdė užėmė pelnytą ir garbingą vietą bankų, didelių kompanijų biuruose visame pasaulyje ir tapo stiliaus ikona. Pakojis „Barcelona 3“ taip pat buvo suprojektuotas kartu su kėde.

Šiandien elegantiškasis pakojis „Barcelona 3“ jau pripažintas tarptautiniu mastu. Švari Barselonos kompozicinė struktūra yra šiuolaikinės architektūros pavyzdys. Šie modernūs ir prieinami baldai yra puikus priedas prie jūsų namo ar biuro.

„Barcelona 3 Ottoman“ yra kelių spalvų, tinkamų bet kokiam dekoravimui. Kad rėmas būtų maksimaliai tvirtas, rėmas suvirinamas į vieną gabalą. Chromuotas nerūdijančio plieno rėmas, šlifuotas iki veidrodinio atspindžio. Gražios, grakščios pakojo kojos yra tiek pat daikto puošmena, kiek ir dekoratyvinės sagos, kurios tvirtai prilaiko viršutinę medžiagą kartu ir klasikams suteikia ypatingo žavesio. Pakojis gali visiškai tikti tiek ansamblyje su kitais Barselonos baldais, tiek atskirai. Be to, jis gali būti pritaikytas tiek kaip biuro baldas, tiek kaip namų baldas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.