Stalinė lempa „Cobra“

Aukštis: 38cm
Skersmuo: 14cm
Šviestuvo gaubto medžiaga: aliuminis
Šviestuvo gaubto spalva: balta
Armatūros medžiaga: plienas
Armatūros spalva: balta
Vielos spalva: juoda
Lempučių skaičius: 1vnt
Įtrauktos lemputės: Ne
Lempos galia: 60W
Lemputės tipas / pagrindas: E27
Įtampa: 220-240, ~ 50 HzV
Kolekcija: „Cobra“
Brūkšninis kodas: 2000983111913

220.00 

SKU 2000983111913-lt

Dizainerio „Cobra“ stalinė lempa su gyvatės formos aliuminio skydeliu iš „Cosmo“.

Stalinė lempa „Cobra“ yra unikalaus pramoninės dizainerės Gretos Magnusson Grossman kūrybos reprodukcija. Jis buvo sukurtas XX amžiaus penkiasdešimtmečiu ir nuo to laiko neprarado populiarumo. Tuo pat metu ši lempa gavo gero dizaino apdovanojimą ir vėliau buvo eksponuojama „MoMA“ šiuolaikinio meno muziejuje. Greta Grossman suformavo „Kalifornijos modernizmo“ estetiką. Jai pačiai didelę įtaką padarė Europos modernizmas.

Lempa visiškai nusipelno savo vardo: maža plona lempos koja yra judama, ji gali pasisukti ir pakeisti pasvirimo ir lenkimo kampą kaip gyvatės kūnas; Šešėlis turi kobros gaubto formą ir gali būti pasuktas tris šimtus šešiasdešimt laipsnių, taip pakeičiant šviesos kryptį. Tai gali būti labai patogu dirbant su popieriais: galite atitraukti šviesą arčiau arčiau pagal savo pageidavimus, arba galite nustebinti kolegas nuolat kintančia lempos išvaizda.

Šiandien mes siūlome jums šią originalią dviejų spalvų lempą: tamsiai pilką ir baltą, kad galėtumėte ją kuo geriau pritaikyti savo interjere. Stalinė lempa „Cobra“ pagaminta iš patvarios medžiagos – aliuminio. Medžiaga yra patvari, atspari drėgmei, nebijo laiko. Gretos Grossman kūrinių kopijas rasti labai sunku – paprastai jos buvo sukurtos mažomis partijomis šio dizainerio projektams, todėl „Cosmo“ labai malonu šiandien pristatyti šį unikalų baldą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.