Stalinė lempa „Cocotte 1“

Длина: 35см
Высота: 23см
Диаметр: 12см
Материал абажура: Алюминий
Цвет абажура: Белый
Материал арматуры: Металл
Цвет арматуры: Латунь
Цвет провода: Черный
Количество ламп: 1шт
Лампы в комплекте: Нет
Мощность лампы: 40Вт
Тип лампы/цоколь: E14
Напряжение: 220-240, ~50 HzV
Штрих-код: 2000983131997

151.00 

SKU 2000983131997-lt

„Cocotte“ dizainerio stalinė Art Nouveau stiliaus lempa ant trijų kojų iš „Cosmo“.

Stalinę lemputę „Cocotte 1“ sukūrė prancūzų dizaineris Borisas Lacroix Art Nouveau stiliumi. Menininkas gyveno ir dirbo 20 amžiuje, kai dizaino ir architektūros pasaulyje dominavo linijų paprastumas ir funkcionalumas. Viskas turėjo tarnauti žmogaus poreikiams.

Art Nouveau stiliui būdinga griežta linijų geometrija, pretenzingų detalių, aukštos kokybės medžiagų trūkumas, formos ir turinio eksperimentai. Borisas Lacroix yra vienas žymiausių XX amžiaus novatorių; daugelį metų dirbo su Rusijoje populiariu „Le Corbusier“.

Originali stalinė „Cocotte 1“ lempa atitinka visas modernumo taisykles. Jo konstrukcijoje nėra nieko nereikalingo: paprasta aliuminio skydelio forma, besitęsianti žemyn, metalinė trikojo forma, stabiliausia pasaulyje. Buvo pasirinktos klasikinės spalvos: raudona šviestuvo gaubtui, žalvaris – furnitūrai. Žalvaris yra labiausiai paplitusi šviestuvų spalva, nes ji derinama su visomis spalvomis ir naudojama visuose stiliuose. Šviestuvo gaubto kraštą puošia paprastas geometrinis ornamentas – besikartojantis žiedlapių formos kryžius.

Toks apšvietimo įtaisas puikiai tinka papuošti darbo vietą, vaiko stalą, mergaitės naktinį stalą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.