Stalinė lempa Nagoya

Aukštis: 45cm
Skersmuo: 40cm
Šviestuvo gaubto medžiaga: linas
Šviestuvo gaubto spalva: įvairiaspalvis
Armatūros medžiaga: plienas
Armatūros spalva: juoda
Įtrauktos lemputės: Ne
Papildyti. atspalvio spalva: vaisių spauda
Kolekcija: Nagoja
Brūkšninis kodas: 2000983131225

251.00 

SKU 2000983131225-lt

Stalo lempa „Nagoya“ yra 20-ojo amžiaus pramonės dizainerio ir architekto Josefo Franko idėja. Jo modernizmo samprata yra unikali: skirtingai nuo Le Corbusier ir daugelio kitų to meto kūrėjų, Josephas Frankas laikėsi nuomonės, kad namas yra ne tik „gyvenimo mašina“, bet ir vieta patogumui, lengvumui ir šilumai. Kambarys turėtų gyventi su gyventojais, todėl viskas jame turėtų būti lengva ir nesvaru. Vietoj šviestuvų – ryškios grindų lempos, vietoj sunkių spintelių – konstrukcijos ilgomis kojomis, kad viskas plauktų; baldai – nešiojami ir atviri.

Remiantis dizainerio idėjomis, viskas turėtų būti paprasta: baltos sienos, o visi akcentai atliekami per ryškius atspaudus ir audinius. Josephas Frankas ieškojo jiems įkvėpimo gamtoje, todėl jo darbuose pasirodė sodrios spalvos, linijų riaušės, drąsios formos. Jis buvo prieš monochrominį interjerą, modeliai, tuo labiau natūralūs, žmogų veikia raminamai, žadina jo vaizduotę. Menininkas tikėjo, kad vienspalvis nusipelno tik vieno žvilgsnio, to pakanka; atrodė – ir santykiai su vienspalviu objektu baigėsi.

Jaukumo sukūrimas, nuomininko sielos ir jo namų vienybė, aplinkinio pasaulio grožis, išreikštas ryškiomis spalvomis ir paprastumu, padėjo pagrindą švedų jugendui, kokį mes jį žinome šiandien. Josefas Frankas sukūrė šias keturių spalvų šviesias stalines lempas specialiai jums. Norint patikti akiai, lengva pakeisti padėtį erdvėje, priminti gamtos grožį – visa tai gali padaryti gėlių spalvų lempos.

Stalo lempa „Nagoya“ yra gerai pastatyta ant trikojo, todėl ji gali stovėti kuo stabiliau. Be to, dėl lengvo svorio šią lempą labai patogu nešioti. Toks mažas dalykas gali nuolat keisti savo vietą namuose, kaskart nustebindamas savo svečius savo funkcionalumu.

Kiekvienas „Nagoya“ lempos atspalvis turi individualų raštą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.