Toršeras „Grashoppa“ aukštis 121

328.00 

Ilgis: 44cm
Plotis: 31cm
Aukštis: 121 cm
Šviestuvo gaubto medžiaga: aliuminis
Šviestuvo gaubto spalva: balta
Armatūros medžiaga: plienas
Armatūros spalva: balta
Lempučių skaičius: 1vnt
Įtrauktos lemputės: Ne
Lempos galia: 60W
Lemputės tipas / pagrindas: E27
Brūkšninis kodas: 2000983130990

Produkto kodas: 2000983130990-lt

Grashoppa grindų lempa, kurios aukštis 121, yra unikalaus pramoninės dizainerės Gretos Magnusson Grossman kūrybos reprodukcija. Jis buvo sukurtas XX amžiaus penkiasdešimtmečiu ir nuo to laiko neprarado populiarumo. Greta Grossman suformavo „Kalifornijos modernizmo“ estetiką. Jai pačiai didelę įtaką padarė Europos modernizmas. Gretos Grossman kūrybos kopijas rasti labai sunku – paprastai jos buvo sukurtos mažomis partijomis šio dizainerio projektams, todėl „Cosmo“ labai malonu šiandien pristatyti jums šį unikalų baldą.

Toršeras „Grashoppa 121“ aukštis visiškai nusipelno savo vardo, nes vertime tai reiškia „žiogas“. Šviestuvas remiasi į trikojį, kuris virsta plonu atraminiu spinduliu, sklandžiai sulenkdamas ir paverčiantis siauru matiniu juodu atspalviu. Žiogas labai panašus į tokią lempą – jis taip pat turi plonas ilgas kojas, kojas, siaurą ilgą dėklą ir pailgą galvą.

Tokios medžiagos kaip metalas ir aliuminis, iš kurių pagaminta lempa, leis jums ilgai tarnauti ir papuošti jūsų interjerą. Šviestuvo gaubto spalva, klasikinis žalvaris, derės prie minimalistinio dizaino.

Šį modelį reikia surinkti.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.