Toršeras Mantis

433.00 

Aukštis: 170 cm
Skersmuo: 29cm
Šviestuvo gaubto medžiaga: aliuminis
Skydo spalva: juoda
Armatūros medžiaga: plienas
Armatūros spalva: juoda
Vielos spalva: juoda
Lempučių skaičius: 1vnt
Įtrauktos lemputės: Ne
Lempos galia: 40W
Lemputės tipas / pagrindas: E14
Įtampa: 220-240, ~ 50 HzV
Kolekcija: Mantis
Brūkšninis kodas: 2000983112385

Produkto kodas: 2000983112385-lt

Tornio lempa „Mantis“ yra dizainerio Bernardo Schottlanderio darbas, kurį jis sukūrė 1951 m. Pats menininkas save laiko „interjero dizaineriu ir eksterjero skulptoriumi“, todėl jo garsiąją „meldžiamąsias mantis“ (kaip verčiamas lempos pavadinimas) galima pakoreguoti aukštį ir sulankstyti, atsižvelgiant į savininko poreikius.

Pritaikomas funkcionalumas yra vienas pagrindinių šio šviestuvo privalumų. Labai patogu mokėti nukreipti šviesą taip, kad ji nukristų puikiu kampu, arba sumontuoti lempą taip, kad ji pati būtų meno objektas.

„Mantis“ grindų lempa pagaminta iš aliuminio ir plieno, dažyta juoda arba tamsiai pilka. Art nouveau lempų spalva yra klasikinė. Lakoniškas šio baldo dizainas yra puikus šios tendencijos pavyzdys. Be to, šio apšvietimo prietaiso technologinės galimybės taip pat leidžia jį priskirti aukštųjų technologijų stiliui. Stilistiškai tai puikiai tinka jo koncepcijai: įdomus mechanizmas, esantis pagrinde, ir taisyklingos geometrinės formos bei linijos. Patvarios medžiagos užtikrins ilgą šio įdomaus daikto tarnavimo laiką, o neginčijami jo pranašumai suteiks jums džiaugsmo ir džiugins jūsų svečius ilgą laiką.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.